ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIINIH
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за трговија и производство ИДЕАЛ експорт-импорт Битола ДООЕЛ
Индустрија: Угостителство
Реон: Битола
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070-207-257
Контакт емаил: ideal.bitola@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

2 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Милфуд Доо Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Слаткарница Лапетит Милфуд која...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ГОТВАЧ/ПИЦА МАЈСТОР Потребни ...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 20-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: бургер бар корнер

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Сендвичара Бургер Бар од Драчево им...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кумановска Софра

Индустрија: Угостителство

Регион: Кумановски

Оглас: Гостилница „Кумановска Софра“ има п...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ројал Два Т.П.

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Рок Кафана Рустикана 2.0 има потреб...

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

0 favorite Објавен: 20-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТП РОК КАФАНА РУСТИК...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: Рок Кафана Рустикана има потреба...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

6 favorite Објавен: 19-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Електроник

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Битолски

Оглас: Целосен оглас: Поради зголемен обе...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Борола ДОО

Индустрија: Фармација

Регион: Битолски

Оглас: Фирмата ДОО Борола Битола има потре...

Пекар

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 20-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Битола

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат девојки за работа како оп...