ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

ДИСПЕЧЕР / АДМИНИСТРАТОР

2favoriteОбјавен на: 13-05-2018  |  Компанија: Групација ББК  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIJOL
Работно место: ДИСПЕЧЕР / АДМИНИСТРАТОР
Компанија: Групација ББК
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Скопје
Отворен од: 13-05-2018
Отворен до: 20-05-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Добро познавање на Англиски Јазик

 

Детали за огласот:

Групација ББК има потреба од Диспечер/ка, за водење и контрола на трaнспорт во Америка. Кандидатот е потребно да има добро познавање на Англиски јазик,работа со компјутери, да биде комуникативен,упорен и одговорен. Одлични услови со можност за напредок.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: grupacijabbk@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Шпедитерски царински декларант

1 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за шпедиција...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач

1 favorite Објавен: 07-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: ПОТРЕБНИ СЕ ВОЗАЧИ ЗА ВНАТРЕШЕН И Т...

Возач

6 favorite Објавен: 07-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: СЛОВЕНСКА ФИРМА ИМА ПОТРЕБА ОД ИСКУ...

Возач

0 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: дон холдинг

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Компанија од Скопје има потреба од ...

Транспортен работник

4 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 01-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет ус...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: нема информација

Оглас: Фирмата МАКТРЕНД ДООЕЛ  Ск...

Останати огласи во ист регион

Салатер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дексион Ко

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан има потреба од салатерки.О...

Возач

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мировен Корпус Макед...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: VACANCY ANNOUNCEMENT Peace Corps M...

Хостеси

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: -...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ Скопје е компан...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дексион Ко

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан-кафана во Центарима потреб...

дипломиран електро инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Уни-Медикал ПСТ

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Уни-Медикал ПСТ има потреба од в...