ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

ДИСПЕЧЕР / АДМИНИСТРАТОР

2favoriteОбјавен на: 13-05-2018  |  Компанија: Групација ББК  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIJOL
Работно место: ДИСПЕЧЕР / АДМИНИСТРАТОР
Компанија: Групација ББК
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Скопје
Отворен од: 13-05-2018
Отворен до: 20-05-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Добро познавање на Англиски Јазик

 

Детали за огласот:

Групација ББК има потреба од Диспечер/ка, за водење и контрола на трaнспорт во Америка. Кандидатот е потребно да има добро познавање на Англиски јазик,работа со компјутери, да биде комуникативен,упорен и одговорен. Одлични услови со можност за напредок.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: grupacijabbk@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Извршител за управување со стандарди

1 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тахограф ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: Фирма има потреба од спроведувач на...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Спроведувач на стандард

2 favorite Објавен: 04-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Тахограф ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилеп

Оглас: Фирма има потреба од спроведувач...

Спроведувач на стандард

2 favorite Објавен: 04-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Тахограф ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилеп

Оглас: Фирма има потреба од спроведувач...

Возач

1 favorite Објавен: 13-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: - Потребен е возач со Ц категорија ...

Царински декларант

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Транспортна фирма од Скопје има пот...

Останати огласи во ист регион

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Книговодител

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...