ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинско-лабораториски техничар

6favoriteОбјавен на: 11-05-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIJKF
Работно место: Медицинско-лабораториски техничар
Компанија: Приватна здравствена установа Специјалистичка ординација по медицина на трудот со дијагностичка биохемиска лабораторија БИОХЕМИЈА ЛАБ Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Чаир
Отворен од: 12-05-2018
Отворен до: 17-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: biohemijalab@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Неговател/ка

2 favorite Објавен: 20-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУ ЛАБОС

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребни се негователки за работа в...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 04-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекаликс

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Компанија во фармацевтската индустр...

Доктор по медицина

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

доктори на медицина

2 favorite Објавен: 04-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АСКЛЕПИОС 2

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Вработувањето е на неопределено ...

Неговател/ка

3 favorite Објавен: 27-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Horizont

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Услужен центар нуди добро платени р...

Медицинска сестра

7 favorite Објавен: 16-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Поликлиника Ружа

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Поликлиника Ружа во општина Цен...

Останати огласи во ист регион

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графички ...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...