ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

3favoriteОбјавен на: 11-05-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIILL
Работно место: Правник
Компанија: Друштво за производствотрговија и инженеринг ЕЛИНГ ДОО Увоз - ИзвозСкопје
Индустрија: Право
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 12-05-2018
Отворен до: 17-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 2770500
Контакт емаил: elingsk@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

3 favorite Објавен: 27-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat Aleksandra K...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Александра Крфиски има пот...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Елена Тодоро...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатската канцеларија LAWELL ATT...

Правник

1 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АКТОР АДТ Грција-ПОД...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 18-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat - Vesna Tren...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија - Адвокат Ве...

Асистент

1 favorite Објавен: 22-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PETOSEVIC

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Paralegal/Legal Assistant A mid...

Правник

3 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МАГДАЛЕНА ВЕЛК...

Индустрија: Право

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графички ...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Преведувач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБАСАДА НА ИСЛАМСКА...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...