ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

1favoriteОбјавен на: 10-05-2018  |  Компанија: Македонско здружение...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIIHOH
Работно место: Правник
Компанија: Македонско здружение на млади правници-МЗМП Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 11-05-2018
Отворен до: 16-05-2018
Плата: 24405
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3220870
Контакт емаил: contact@myla.org.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

3 favorite Објавен: 27-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat Aleksandra K...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокат Александра Крфиски има пот...

Правник

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Право

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 18-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokat - Vesna Tren...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија - Адвокат Ве...

Правник

3 favorite Објавен: 15-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз и ...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Елена Тодоро...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатската канцеларија LAWELL ATT...

Правник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АСОЦИЈАЦИЈА НА ЗДРУЖ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Ракувач со машина за печива

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач во киоск

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...