ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

7favoriteОбјавен на: 03-05-2018  |  Компанија: пзу де медика  |  Индустрија: Здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIHKHN
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: пзу де медика
Индустрија: Здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 04-05-2018
Отворен до: 18-05-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршено средно медицинско училиште со лиценца за работа, основно познавање на MS Office и работа со компјутер.

Детали за огласот:

Ординација по општа медицина во Скопје има потреба од медицинска сестра на неопределено време со лиценца за работа.

Вашето CV испратете го на меил demedika@yahoo.com.

Веб страна:
Контакт телефон: 078/414-151
Контакт емаил: demedika@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 15-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Evro Tim

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара комерцијалист за медицинска...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 04-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекаликс

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Компанија во фармацевтската индустр...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 04-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гинекаликс

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Компанија во фармацевтската индустр...

Негувателка

5 favorite Објавен: 08-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Дом за стари лица Геромедикал Фе...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 19-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Nie,Internationaler Bund od Stuttga...

Сервисер за медицинска опрема

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Евро Тим е компанија со долгогод...

Останати огласи во ист регион

Транспортен работник

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист за внатрешна трговија

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...