ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

7favoriteОбјавен на: 03-05-2018  |  Компанија: пзу де медика  |  Индустрија: Здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIHKHN
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: пзу де медика
Индустрија: Здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 04-05-2018
Отворен до: 18-05-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршено средно медицинско училиште со лиценца за работа, основно познавање на MS Office и работа со компјутер.

Детали за огласот:

Ординација по општа медицина во Скопје има потреба од медицинска сестра на неопределено време со лиценца за работа.

Вашето CV испратете го на меил demedika@yahoo.com.

Веб страна:
Контакт телефон: 078/414-151
Контакт емаил: demedika@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИВА СТАР Кавада...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 12-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хориѕонт

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од куќни помошнички в...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Др.Дијана Једико...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребен е доктор по општа медицина...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хориѕонт

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Услужен центар има потреба од жени ...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ВИКТОРИЈА

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Викторија, приватна здравствена...

Продажен претставник на медицински и фармацевтски производи

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕДЛИФЕ ФАРМ ДООЕЛ е...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Шпедитер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Царина

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ЈАСС дооел од Скопје со...

Возач

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мировен Корпус Макед...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: VACANCY ANNOUNCEMENT Peace Corps M...

Хостеси

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СЕНАТОР МАКЕДОНИЈА Д...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: -...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BravosClub Bravos има потреба од По...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компани...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈАСС ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата ЈАСС дооел од Скопје со...