ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

7favoriteОбјавен на: 20-04-2018  |  Компанија: Адвокатско друштво П...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIGHOG
Работно место: Правник
Компанија: Адвокатско друштво ПОЛЕНАК Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 21-04-2018
Отворен до: 26-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3114737
Контакт емаил: katanasova@polenak.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

3 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МАГДАЛЕНА ВЕЛК...

Индустрија: Право

Регион: Велес

Оглас: ...

Адвокатски приправник

1 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Елена Тодоро...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатската канцеларија LAWELL ATT...

Правник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕРОВО-ТРАНС ДООЕЛ С...

Индустрија: Право

Регион: Бутел

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АСОЦИЈАЦИЈА НА ЗДРУЖ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно трговско ...

Индустрија: Право

Регион: Зрновци

Оглас: ...

Правник

16 favorite Објавен: 27-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Ракувач со машина за пакување

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...