ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 20-04-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIGHGH
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за производство промет и услуги ЛА-КОСТАС увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 21-04-2018
Отворен до: 26-04-2018
Плата: 12500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: frimel la kostas @.com.mk.075769586
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Програмер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТИСОФТ ДОО Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛТД ПАНЕВСКИ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Фирмата ПАНЕВСКИ ЛТД има потреба од...

Музеј на град Скопје објавува оглас за вработување! Отворени се 2 (две) работни позиции

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Пеглач на алишта

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДРУШТВО ЗА ПРОИЗВОДС...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Информатички инженер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информати...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Аранжер

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво НЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

3 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Логистичар

2 favorite Објавен: 28-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gurus Grup DOO Prile...

Индустрија: Услуги

Регион: Прилепски

Оглас: Gurus Group DOO Prilep ima potreba ...

Агент во контакт центар

6 favorite Објавен: 27-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ГУРУС ГРУП ДОО Приле...

Индустрија: нема информација

Регион: Прилеп

Оглас: Gurus Group DOO Prilep ima potre...

Администратор

1 favorite Објавен: 07-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ваш Курир плус ДООЕЛ

Индустрија: Услуги

Регион: Прилепски

Оглас: Администратор Потребни квали...

Монтер

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на дрвени предмети, рег...

Општ работник

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...