ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

4favoriteОбјавен на: 18-04-2018  |  Компанија: САВИЌ ГРУП ДОО Гевге...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFOOH
Работно место: Административен службеник
Компанија: САВИЌ ГРУП ДОО Гевгелија
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Гевгелија
Отворен од: 19-04-2018
Отворен до: 24-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078532176
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Директор

2 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско Основно уч...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Делчево

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 16-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за надвореше...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Раководител на одделение

1 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Административен асистент

1 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕТТЕ Медиа Монитори...

Индустрија: Администрација

Регион: Битолски

Оглас: СЕТТЕ специјализирана агенција за м...

Директор

2 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно му...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Управувач на машина

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vantoni

Индустрија: Производство

Регион: Гевгелиски

Оглас: Производство на термални , фискални...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвикта дооел

Индустрија: Рударство

Регион: Гевгелиски

Оглас: • Се бара РАКУВАЧ НА БАГЕР со искус...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвикта дооел

Индустрија: Рударство

Регион: Гевгелиски

Оглас: Опис на работата Ракување на дупча...

Комерцијалист за терен

4 favorite Објавен: 30-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Калина Стил ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Гевгелиски

Оглас: Firmata Kalina Stil DOOEL Skopje uv...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Инвикта дооел

Индустрија: Рударство

Регион: Гевгелиски

Оглас: Опис на работата Работно искуство ...