ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

12favoriteОбјавен на: 18-04-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFOMJ
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ДРАГАНОВ ДООЕЛ увоз извоз Велес
Индустрија: Разни области
Реон: Велес
Отворен од: 19-04-2018
Отворен до: 19-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078365055
Контакт емаил: draganov1974@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕТАЛ-НЕТ ДОО увоз-и...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЕТАЛ-НЕТ ДОО увоз-и...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Заштитно друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Крива Паланка

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Туристички работник

1 favorite Објавен: 19-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: САМА ХОЛИДЕЈ

Индустрија: Туризам

Регион: Велешки

Оглас: Отворена работна позиција во САМА Х...

Продавачка

2 favorite Објавен: 20-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Леди ди трејд

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Велес

Оглас: Трафиката се наоѓа во Велес , на...

Монтер

0 favorite Објавен: 17-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вд Дизaјн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Велешки

Оглас: Се бараат работници за монтажа на г...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

1 favorite Објавен: 01-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Euro Brik Kompani DO...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Потребни се 6 извршители на позициј...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...