ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

МОНТЕР ЛИФТ / ПЛАТФОРМА

8favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Filip Damjanovski  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLNH
Работно место: МОНТЕР ЛИФТ / ПЛАТФОРМА
Компанија: Filip Damjanovski
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Куманово
Отворен од: 15-04-2018
Отворен до: 15-06-2018
Плата: 31000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: Искуство во работа/монтажа на лифтови и хидраулични товарни платформи. Високо развиени oрганизациони и комуникациски способности Способност за работа под притисок и конструктивно решавање на работни предизвици Спремност за превземање на одговорност Проактивно размислување, амбициозен и натпреварувачки дух Тимска работа Возачка дозвола – Б категорија
Детали за огласот: Монтажа на лифтови (ставање на основа, монтажа на конструктивен дел, заварување на браварија, поврзување команди, електрика и сл.) Монтажа на товарни платформи Штимање Зимање мерки на терен за сите видови лифтови Сервисирање и одржување на сите видови лифтови
Веб страна: www.termalift.com.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Монтер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУТД ГОСИ ДООЕЛ

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ПУТД ГОСИ ДООЕЛ има потреба од: ...

Плочкар

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техноимпекс Градба

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од плочк...

Градежен работник

1 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техноимпекс Градба

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од граде...

Заварувач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ТУРБОИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ Скопје има по...

Account Manager for International Clients

Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Градежен инженер/Архитект

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DGTU EVROGRADBA INZH...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Струмички

Оглас: Градежен инженер/Архитект....

Останати огласи во ист регион

Општ работник

4 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Оператор

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: казино

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Се бараат девојки за работа во Кази...

Хигиеничар на производствени - работни простории

8 favorite Објавен: 16-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Куманово

Оглас: ...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР

4 favorite Објавен: 05-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕ...

Индустрија: производство на чели...

Регион: Куманово

Оглас: ВСС, со и без работно искуство...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на товарно возило

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Технички Директор / Машински Инжинер

1 favorite Објавен: 23-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Filip Damjanovski

Индустрија: Поправање и сервис

Регион: Куманово

Оглас: Опис на работно место: ...