ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на автобус

1favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: ГАЛЕБ Акционерско др...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLMJ
Работно место: Возач на автобус
Компанија: ГАЛЕБ Акционерско друштво за внатрешен и меѓународен транспорттуристички услуги и сервисирање Охрид
Индустрија: Автомобилска
Реон: Охрид
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 046251882
Контакт емаил: galeboh@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Градинар

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СА-ТРА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: одржување на просторот ,чистење и ...

Авто лимар

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СА-ТРА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Источна Македонија

Оглас: автолимар со работно искуство...

Viljuškarista

1 favorite Објавен: 02-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Pežo

Индустрија: Автомобилска

Регион: Сите земји

Оглас: Foxxconn 550 еур.+бонус 150е Нит...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крис и Том

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата Крис и Том, која се занимав...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАЦ дооел Скопје

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: ДАЦ автосервис , објавува оглас за ...

Магационер

0 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Олимпиа Моторс Доо -...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Olympia Motors вработува: 1. МАГ...

Останати огласи во ист регион

Рецепционер

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охрид

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА - ОХРИД ИМА П...

Раководител на одделение

1 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

2 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 12-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: SA-EL DOOEL Ohrid

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Конфекција ,,СА-ЕЛ'' Охрид има потр...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Елитниот кафе (snack) бар The Vault...

Рецепционер

1 favorite Објавен: 18-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА -...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА - ОХРИД ИМА ПОТР...