ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLLL
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за угостителство и трговија ЖИК ПЕТ ДООЕЛ Штип
Индустрија: Угостителство
Реон: Штип
Отворен од: 16-04-2018
Отворен до: 21-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОВ КСМЕТ ДООЕЛ изво...

Индустрија: Угостителство

Регион: Велес

Оглас: ...

Служител

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dalma food i keterin...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДООЕЛ ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: AS INTERNATIONAL SOL...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ас Интернационал Солушнс Дооел - Се...

Шанкер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИМ2019 ДООЕЛ ШТИП

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Садомијач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za sa...

Останати огласи во ист регион

Раководител за набавка и продажба

1 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Штип

Оглас: ...

Административен аналитичар

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Винарска визба ИМАКО...

Индустрија: Администрација

Регион: Штип

Оглас: ...

КЕЛНЕР/КА

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe bar Popeye

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка за во кафе бар...

Келнер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИМ2019 ДООЕЛ ШТИП

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИМ2019 ДООЕЛ ШТИП

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Возач

3 favorite Објавен: 06-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Имако Вино

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: Возач со Ц категорија Винарска...