ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

менаџер

3favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: БИЗНИС ИНОВЕЈШН СЕН...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGIFLLJ
Работно место: менаџер
Компанија: БИЗНИС ИНОВЕЈШН СЕНТР ДОО Тетово
Индустрија: Разни области
Реон: Тетово
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 32825
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 044356087
Контакт емаил: jobs@seeu.edu.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет ту...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Тесар

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно проектантск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан во центарот на градот има ...

Останати огласи во ист регион

Столар

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетово

Оглас: ...

Асистент за продажба

4 favorite Објавен: 16-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скандинавиан Ливинг ...

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: JYSK е меѓународен малопродажен лан...

Продавач - консултант

2 favorite Објавен: 14-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Nefa mebel dooel

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ Поради расто...

Архитект

5 favorite Објавен: 18-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сетек - сѐ од техник...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Тетовски

Оглас: Поради зголемен обем на продажба во...