ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обезбедувач заштита на лица и имот

1favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Друштво за обезбедув...  |  Индустрија: Безбедност и заштита...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFLKL
Работно место: Обезбедувач заштита на лица и имот
Компанија: Друштво за обезбедување на лица и имот ГАРДА ДООЕЛ Битола
Индустрија: Безбедност и заштита при работа
Реон: Битола
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 241-500
Контакт емаил: garda_bit@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРПРОМЕТ Акционер...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Обезбедувач

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сокол обезбедување

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за приватно обезбедување в...

Лице за безбедност и заштита при работа

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРОМАК КОНТРОЛ ДООЕ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Друштвото за техничко испитување и ...

Работник за обезбедување

1 favorite Објавен: 27-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПантерПримус

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за обезбедување на лица и ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВОМАН МЕНАЏЕР

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје има потреба од Дист...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Петровец

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Palamida Ekspres DOO...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Потребен возач со Е Категорија на с...

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара персонал за продажба. Нудим...

Продавач

2 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Виљушкарист

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЕРМАТ ДОО Битола

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битола

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од...

Помошник во кујна

4 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Марио Матео

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат помошници во кујна. Работ...

Администратор

5 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: РОБО ШПЕДИЦИЈА

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битолски

Оглас: Администратор во шпедиција , обрабо...