ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

0favoriteОбјавен на: 16-04-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Активен
Код на огласот: TGIFLKK
Работно место: Општ работник
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги САЛСА ДОО увоз-извоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 17-04-2018
Отворен до: 22-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Александар Салтировски - 031-411-232
Контакт емаил: info@salsa.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машки фризер

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спорт и р...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Електричар

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКОИЛ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: elektricar so iskustvo...

Ѕидар

0 favorite Објавен: 20-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежно проектантск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Твин Пикс Инженеринг

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за изработка на интериер има ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

6 favorite Објавен: 16-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на ладилник

0 favorite Објавен: 11-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Шумарски инженер

1 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шумарство

Регион: Куманово

Оглас: ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 11-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРО ЊУЈОРК МА ВООД

Индустрија: Дрвна

Регион: Кумановски

Оглас: SE BARAT RABOTNICI SO ISKUSTVO ZA K...

Соработник за информатичка поддршка

2 favorite Објавен: 19-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги Р...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Куманово

Оглас: ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 17-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бонум ДОО Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Бонум Монако Гроуп има потреба од: ...