ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

8favoriteОбјавен на: 13-04-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFKLG
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина АНАКОНДА Тетово
Индустрија: Медицина
Реон: Тетово
Отворен од: 14-04-2018
Отворен до: 19-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 044333267
Контакт емаил: lindi.consalting@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински асистент

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ведра Интернешенал А...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Стручен Соработник

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хилл Интернатионал

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Хилл Скопје за својот клиент, Фарма...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА РЕС ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника Рес Хумана има потреба ...

Медицинска сестра

6 favorite Објавен: 02-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БТ ДЕНТ

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: ПЗУ БТ ДЕНТ од Битола има потреба о...

Останати огласи во ист регион

Бравар

0 favorite Објавен: 06-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фабриката за производство на мебел ...

Монтер

0 favorite Објавен: 06-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фабриката за производство на мебел ...

Референт

1 favorite Објавен: 05-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Super Grup

Индустрија: нема информација

Регион: Тетово

Оглас: Референт-ка за продажба за Таан Алв...

Бојач на дрвени производи

2 favorite Објавен: 26-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дрвна

Регион: Тетово

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕРПРОМЕТ Акционер...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Вработување во Германија

22 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ELS Group vrabotuvan...

Индустрија: Гастрономија

Регион: Тетово

Оглас: ВРАБОТУВАЊЕ НА ЛИЦА СО МАКЕДОНСК...