ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

5favoriteОбјавен на: 10-04-2018  |  Компанија: НОТАР МЕТОДИЈА РИСТО...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIFFMN
Работно место: Правник
Компанија: НОТАР МЕТОДИЈА РИСТОСКИ Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 11-04-2018
Отворен до: 16-04-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: mristoski@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

6 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АКТОР АДТ Грција-ПОД...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 17-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМЕРИКАН ЦОНСТРУЦТИО...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Приправник

1 favorite Објавен: 20-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Notar Roza Nikolova

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: НОТАРСКИ ПРИПРАВНИК Нотарска кан...

Правник

0 favorite Објавен: 18-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Илинден

Оглас: ...

Адвокатски стручен соработник

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ ДРАГАН ПОПОВ...

Индустрија: Право

Регион: Центар

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 17-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за внатрешен...

Индустрија: Право

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за спортски ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Functional Support Analyst

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Супорт & Солушонс це...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Генерален менаџер

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: ТУРБОИНЖЕНЕРИНГ БАРА Квалифик...

Месар

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Шуман Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Месарница во Скопје бара месари за ...

Продавач

0 favorite Објавен: 21-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Европски Универзитет...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тобако ПРЕТИЖ де лукс има потреба о...