ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен секретар

16favoriteОбјавен на: 04-04-2018  |  Компанија: МЕДИЦАЛ АДВАНЦЕ ДОО...  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHOMKF
Работно место: Административен секретар
Компанија: МЕДИЦАЛ АДВАНЦЕ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 04-04-2018
Отворен до: 30-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

Приватна фирма има потреба  од деловен асистент за средување документација и секојдневни обврски во фирмата.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: аssistant@medicaladvance.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА РЕС ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника Рес Хумана има потреба ...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Психомедика Бито...

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: Се бара медицинска сестра со средно...

Возач

2 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Групација на болници Санте Плус Хос...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 16-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...

ОАЕ-Дубаи

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: "Agency without Bord...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛКомпанијата...

Медицинска сестра

10 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU.Ambulanta Taftal...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Општа амбуланта бара медицинска с...

Останати огласи во ист регион

Аналитичар за мрежи

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Енергетика

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Медицински асистент

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ведра Интернешенал А...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Тим-лидер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Машински проектант на постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...