ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Трговско друштво за ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLGO
Работно место: Продавач
Компанија: Трговско друштво за производство промет и услуги на Талески Златко НАШ МАРКЕТ увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12008
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: taleski.zlatko@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АВАНГЛИОН-ОКИ Прилеп...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Раководител на општи и правни работи

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Оглас за вработување во Влада на Република Македонија - Секретаријат за европски прашања...Плата 31.414 денари

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Наставник

3 favorite Објавен: 10-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАТГЕНИУС

Индустрија: Образование и наука

Регион: Прилепски

Оглас: ОДДЕЛЕНСКИ НАСТАВНИК ЗА ОДДЕЛЕНСКА ...

Ракувач со текстилна преса

0 favorite Објавен: 15-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Персонал

3 favorite Објавен: 07-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАРТИ СЕРВИС ЛЕО ДОО...

Индустрија: Угостителство

Регион: Прилепски

Оглас: ПАРТИ СЕРВИС ЛЕО ДООЕЛ Скопје (L&L ...

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

2 favorite Објавен: 06-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Dav-Dar PROMET

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Прилеп

Оглас: Дав-Дар ПРОМЕТ е фирма за дистри...

- Нема информација

2 favorite Објавен: 14-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: - Нема информација

Регион: Прилепски

Оглас: Поштенската компанија Брза Пратка и...

Монтер

1 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - монтирање на дрвени предмети, рег...