ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ТП за трговија на ма...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLGN
Работно место: Продавач
Компанија: ТП за трговија на мало Трговец поединец Лилјана Ѓорѓи Алексоска ЕЛИКИКИ Струга
Индустрија: Разни области
Реон: Струга
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: elikikitp@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКОИЛ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: продавач на бензиска пумпа...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Благајник

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Агроменаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Подружница на странс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СВ-ИНВЕСТ увоз-извоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Адвокатски стручен соработник

0 favorite Објавен: 03-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Струга

Оглас: se bara advokat - pravnik so pol...

Собар/ka

3 favorite Објавен: 02-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струшки

Оглас: Hotel Mirage vrabotuva personal na ...

Правник

5 favorite Објавен: 03-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мики Консалтинг

Индустрија: Право

Регион: Струга

Оглас: Потребен е правник со положен пр...

Возач на машина за ископ

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Струга

Оглас: ...

Комерцијалист за терен

3 favorite Објавен: 07-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: firma

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Струшки

Оглас: Комуникативна личност со презентерс...

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Производство

Регион: Струга

Оглас: ...