ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

1favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ДГУ БИЛА ЕУРОПЕАН КО...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLGM
Работно место: Администратор
Компанија: ДГУ БИЛА ЕУРОПЕАН КОНСТРУКТИОН ДООЕЛ
Индустрија: Администрација
Реон: Гостивар
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070813414
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен работник

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Брза Пратка

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Поштенската компанија Брза Пратка и...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Office Manager

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дајна СДЦ

Индустрија: Администрација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Dyna SDC LLC Software Delivery Cent...

Администратор

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туристичк...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИЈО ГРАДБА ДООЕЛ ув...

Индустрија: Администрација

Регион: Ранковце

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Директор

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа за де...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Ѕидарски работник

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Послужувач лакеј додавач

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Застапник за осигурување

3 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРИГЛАВ ОСИГУРУВАЊЕ ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Гостивар

Оглас: ...