ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Автомеханичар

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLGI
Работно место: Автомеханичар
Компанија: Друштво за трговија и услуги МД ШИШКО ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: Чаир
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070373747
Контакт емаил: mdsisko@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Оператор

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: -...

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 14-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТЕ ТЕ ПЛАСТ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: подготовка на материјал за машин...

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР - моторни возила - СО или БЕЗ работно искуство

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје, овластено...

Инструктор

0 favorite Објавен: 09-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА АВТО ШКОЛА

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битолски

Оглас: Инструктор за возачи Б и Ц категори...

Магационер

0 favorite Објавен: 13-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Универзал Авто - Вол...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Нашата компанија има потреба од маг...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 13-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Универзал Авто - Вол...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Нашата компанија има потреба од ком...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКОИЛ ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: продавач на бензиска пумпа...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Авон Козметикс ДООЕЛ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СТАНИ ДЕЛ ОД МЕНЏЕРСКИОТ ТИМ НА AVO...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Logistics Operation...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гишо Трејд

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Се бара фризерка и козметичарка со ...

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Електричар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Магнус Инженеринг ДО...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат електричари со работно ис...