ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шанкер

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: УРБАН ГЕТО ДОО Скопј...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLGG
Работно место: Шанкер
Компанија: УРБАН ГЕТО ДОО Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Карпош
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 13000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 8-16
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Бармен

0 favorite Објавен: 13-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостите...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ресен

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 15-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ресен

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БРИОНИ ПАРК ДООЕЛ Ка...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Шанкер

2 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 15-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Помлад референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за застапува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Бизнис аналитичар

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Скопје

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...