ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Друштво за кетеринг ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLFN
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за кетеринг промет и услуги ПАРТИ СЕРВИС ЛЕО ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: i.andonoski@cateringll.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 16-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Раководител на сектор

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 13-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Национална групација...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИМФОНИ СОЛУТИОНС ДО...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 13-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТОФАШКОМЕРЦ

Индустрија: Администрација

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 08-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Макком

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара особа за работа во заложна ...

Останати огласи во ист регион

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за застапува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБАСАДОР-М Ангел ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Помлад референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...