ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Социјален работник

1favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ЦРВЕН КРСТ НА РЕПУБЛ...  |  Индустрија: Социјална


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLFM
Работно место: Социјален работник
Компанија: ЦРВЕН КРСТ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА-Општинска организација Охрид
Индустрија: Социјална
Реон: Охрид
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ohrid@redcross.org.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински персонал

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПУСЗ Хармонија

Индустрија: Социјална

Регион: Скопски

Оглас: ПУСЗ - Хармонија има потреба од раб...

Останати огласи во ист регион

Земјоделски работници

4 favorite Објавен: 03-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Маркет

Индустрија: Земјоделство

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат сезонски работници со жел...

Prodavac/ka za vo market

1 favorite Објавен: 01-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Охрид

Оглас: Се бараат 4-5 машки и женски осо...

- Нема информација

4 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интерактиве солутион...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: The Vault - Кафе (snack) бар во цен...

Шивач

1 favorite Објавен: 02-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Ресторан На Зајдисонце Кај Местоно ...

Административен асистент

7 favorite Објавен: 06-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Уметност и Култура

Регион: Охридски

Оглас: Се бара девојка за работната позици...