ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Диспечер во патен сообраќај

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ТРАК САПЛАЈ ДООЕЛ Ск...  |  Индустрија: Сообраќај


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLFL
Работно место: Диспечер во патен сообраќај
Компанија: ТРАК САПЛАЈ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Сообраќај
Реон: Аеродром
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076496773
Контакт емаил: truck.supply@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Таксист

0 favorite Објавен: 09-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛЛО СПИДТАКСИ

Индустрија: Сообраќај

Регион: Скопски

Оглас: Такси компанија Алло СпидТакси доое...

Диспечер во патен сообраќај

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕСТ

Индустрија: Сообраќај

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Работник за обезбедување

0 favorite Објавен: 30-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Возач

0 favorite Објавен: 30-01-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Останати огласи во ист регион

Електромашински инженер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АКС ДОО

Индустрија: Авио

Регион: Скопски

Оглас: АКС ДОО има потреба од Елкетромашин...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Кеј

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran vo centar ima potreba od k...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Шадовс Македонија До...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Шадовс Македонија е фирма која се з...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Авон Козметикс ДООЕЛ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СТАНИ ДЕЛ ОД МЕНЏЕРСКИОТ ТИМ НА AVO...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...