ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Референт за осигурување на имоти и лица

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Акционерско друштво ...  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLFI
Работно место: Референт за осигурување на имоти и лица
Компанија: Акционерско друштво ЕВРОИНС ОСИГУРУВАЊЕ Скопје
Индустрија: Осигурување
Реон: Центар
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3117194
Контакт емаил: osig@euroins.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Референт за осигурување на имоти и лица

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за директна продажба

1 favorite Објавен: 05-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КОРАБ АУТО КОНТРОЛ Д...

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Станица за технички преглед на вози...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 02-04-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Осигурување

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 05-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Конески осигурување

Индустрија: Осигурување

Регион: Цела Македонија

Оглас: Задачи: • Креирање на портфолио...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Штип

Оглас: ...

Агент за осигурување

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОБД Сафе Инвест Маке...

Индустрија: Осигурување

Регион: Источна Македонија, ...

Оглас: Имате искуство во продажба? Ентузиј...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Аниматор

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хостеса

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на машина за работа во земја

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Victoria

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Опис на работно место: Пр...

Останати огласи од иста компанија

Референт за осигурување на имоти и лица

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Осигурување

Регион: Центар

Оглас: ...