ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

4favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Друштво за трговија ...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMLFH
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за трговија угостителство и услуги НОВИ 2012 увоз-извоз Охрид ДООЕЛ
Индустрија: Угостителство
Реон: Охрид
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: milenkoskiohrid@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошна готвачка

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Restoran ZLATNA ŠKOL...

Индустрија: Угостителство

Регион: Загреб, Хрватска

Оглас: Барам помошна готвачка за работа...

Келнер

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИВА КСАНТИКА ДОО Ох...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Помошник во кујна

4 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Марио Матео

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат помошници во кујна. Работ...

Собар/ka

2 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ангромаркетинг ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Ангромаркетинг ДОО подружница Хотел...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 16-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: kAFE BAR LA GARAGE DO KRIVICEN SUD ...

Шеф на ресторан

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Шеф Менаџер за Ресторан...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: vidmilk dooel

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Видмилк дооел - Охрид објавува огла...

Келнер

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИВА КСАНТИКА ДОО Ох...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Фактурист

6 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шалтерски работник

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТА Генералтурист 200...

Индустрија: Туризам

Регион: Охридски

Оглас: ТА Генералтурист 2000 Охрид има пот...

Шивач на текстил

2 favorite Објавен: 02-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охрид

Оглас: ...

Земјоделски работници

4 favorite Објавен: 03-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агро Маркет

Индустрија: Земјоделство

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат сезонски работници со жел...