ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Информатичар

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: АГС-ОЛМЕЈК ЏЕНЕРАЛ С...  |  Индустрија: Информатичка техноло...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMKOO
Работно место: Информатичар
Компанија: АГС-ОЛМЕЈК ЏЕНЕРАЛ СЕРВИСИС ДОО Скопје
Индустрија: Информатичка технологија
Реон: Гази Баба
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 048550-093
Контакт емаил: kariera@elektroelement.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Backend developer PHP/JS

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Are you driven by the ability to wo...

Инженер

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Егзекјутив Срч Конса...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Our Client is SOS Children’s Villag...

Инженер

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: As a leading software company, our ...

Junior Developer

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Learning Content Developer

0 favorite Објавен: 13-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Senior PHP Developer for E-Commerce

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: What is your passion? Are you in th...

Останати огласи во ист регион

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АМБАСАДОР-М Ангел ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Бизнис аналитичар

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Вулканизер за гуми

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: Работа на машина за демонтирање, м...

Помлад референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Автомеханичар мајстор

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АГС-ОЛМЕЈК ЏЕНЕРАЛ С...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гази Баба

Оглас: ...