ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Машински инженер

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMKON
Работно место: Машински инженер
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги КЕНТАУР-ИМПЕКС ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Индустрија: Машинство
Реон: Гази Баба
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3239805
Контакт емаил: kentaur_impex@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Металоглодач/Металостругар

0 favorite Објавен: 06-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техногума

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Вршиме обука на металостругар ( раб...

Ракувач со градежни машини

7 favorite Објавен: 11-12-2017 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Машински инженер

4 favorite Објавен: 16-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕХНИЧКИ ИНСТИТУТ МА...

Индустрија: Машинство

Регион: Неготино

Оглас: ...

Ракувач со машина за пакување

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за индустрис...

Индустрија: Машинство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Ракувач со машина за везење

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Машинство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Озон дооел

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Pочитувани, Озон објавува оглас за...

Останати огласи во ист регион

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пункт Мебел Доо

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Вработуваме помошник сметководител ...

Помошник Сметководител

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техно Павер

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопски

Оглас: Друштво за производство, трговија, ...

Оператор

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: -...

Доставувач

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: SNB FUD INVEST

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ОМИНОС ПИЦА е Компанија која својот...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Logistics Operation...