ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Возач на камион

0favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ТАН-ЖАН ДООЕЛ извоз-...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMKOM
Работно место: Возач на камион
Компанија: ТАН-ЖАН ДООЕЛ извоз-увоз Кавадарци
Индустрија: Разни области
Реон: Кавадарци
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: dpfrozenfoods@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА СТРУМИЦА Стр...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Вработување во М-НАВ...Нето плата 41.273 денари

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјодејс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на такси

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 30-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

2 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Калина Стил ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Кавадаречки

Оглас: Калина Стил Дооел Скопје фирма која...

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на Кипер

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Џ&М констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадарци

Оглас: нема информација...