ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Чувар заштита на лица и имот

1favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: АГС-ОЛМЕЈК ЏЕНЕРАЛ С...  |  Индустрија: Осигурување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMKOI
Работно место: Чувар заштита на лица и имот
Компанија: АГС-ОЛМЕЈК ЏЕНЕРАЛ СЕРВИСИС ДОО Скопје
Индустрија: Осигурување
Реон: Гази Баба
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 048550-093
Контакт емаил: kariera@elektroelement.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Петровец

Оглас: ...

осигурителен брокер

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ОБД ПолисаПлусАД

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопје

Оглас: ·    ...

Агент за осигурвање

1 favorite Објавен: 31-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Брокерско Друштво

Индустрија: Осигурување

Регион: нема информација

Оглас:   - Сакате да работи...

Брокер

1 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: OBD Polisa Plus AD

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: • Комуникација со постоечки и потен...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Осигурување

Регион: Ресен

Оглас: ...

Агент за осигурување

4 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СН ОСИГУРИТЕЛЕН БРОК...

Индустрија: Осигурување

Регион: Битолски

Оглас: СН Осигурителен Брокер објавува огл...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист за надворешна трговија

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Помлад организатор

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДеСо

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопски

Оглас: Се бара помлад организатор на наста...

Соработник за информатичка поддршка

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Советник за продажба

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КБ Прво пензиско дру...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: “Македонијатурист“ АД Скопје - Хоте...