ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Маркетинг Агент

2favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: ДГУ БИЛА ЕУРОПЕАН КО...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMKOG
Работно место: Маркетинг Агент
Компанија: ДГУ БИЛА ЕУРОПЕАН КОНСТРУКТИОН ДООЕЛ
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Гостивар
Отворен од: 14-03-2018
Отворен до: 19-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 070813414
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Технички претставник на продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Рудник САСА ДООЕЛ Ма...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Македонска Каменица

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Шадовс Македонија До...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Шадовс Македонија е фирма која се з...

prodavacka

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТУ КОКИ ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје-центар

Оглас: Се бара Продавачка за во маркет ...

сметководител

0 favorite Објавен: 24-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Маимпекс Дооел

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Se bara licnost za rabota vo smetko...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Медицински персонал

5 favorite Објавен: 11-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Артигум

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гостиварски

Оглас: Pocituvani!!! Prodolzuvame so si...

Ѕидар со камен специјализиран

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Комерцијалист за реон Тетово и Гостивар

6 favorite Објавен: 25-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: makpetrol gostivar

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гостивар

Оглас: vrabo ti se...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Наставен кадар

1 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Денче Дејаноски"...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гостиварски

Оглас: Врз основа на член 22 и 23 од Закон...