ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Финансиски Администратор

24favoriteОбјавен на: 13-03-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Активен
Код на огласот: TGHMKHF
Работно место: Финансиски Администратор
Компанија: Друштво за угостителство трговија и услуги ПМД-КОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: Угостителство
Реон: Скопје
Отворен од: 14-05-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршен Економски факултет на Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје

Одлично познавање на Англиски јазик

Работа на компјутер

Детали за огласот:

 

Работното време е од понеделник до петок, од 08:00 do 16:00 h.

Доколку ги исполнувате потребните квалификации Ве молиме испратете го Вашето CV на меил pmd_kom@yahoo.com

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: pmd_kom@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Келнер

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БРИОНИ ПАРК ДООЕЛ Ка...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 17-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Т П ФОКС

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафе бар Фокс кај Педагошки факулте...

Шанкер

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СКАЈ ВЕЛНЕС ДОО Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Келнер

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 15-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги тр...

Индустрија: Угостителство

Регион: Ресен

Оглас: ...

Шанкер

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Оператори за продажба

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕДШОП

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата ЕДШОП од Скопје има ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Асфалтер

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...