ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Референт

7favoriteОбјавен на: 12-03-2018  |  Компанија: Универзална Инвестиц...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMIML
Работно место: Референт
Компанија: Универзална Инвестициона Банка АД Скопје ЕКСПОЗИТУРА - СТРУГА
Индустрија: Разни области
Реон: Струга
Отворен од: 13-03-2018
Отворен до: 18-03-2018
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3286100
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кобил Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Кобил Дооел има потреба од вработув...

Магационер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП БОРЧО ДОНЕ ИВАНОВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Пожарникар

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА КУМАНОВО Кум...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производнотрговско и...

Индустрија: Производство

Регион: Струга

Оглас: ...

Правник

5 favorite Објавен: 03-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мики Консалтинг

Индустрија: Право

Регион: Струга

Оглас: Потребен е правник со положен пр...

Адвокатски стручен соработник

0 favorite Објавен: 03-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Струга

Оглас: se bara advokat - pravnik so pol...

Собар/ka

3 favorite Објавен: 02-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струшки

Оглас: Hotel Mirage vrabotuva personal na ...

Customer Care Agent

7 favorite Објавен: 13-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...

Возач на машина за ископ

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Струга

Оглас: ...