ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра - техничар

9favoriteОбјавен на: 08-03-2018  |  Компанија: Јавна здравствена ус...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHMFNI
Работно место: Медицинска сестра - техничар
Компанија: Јавна здравствена установа Клиничка болница Д-Р ТРИФУН ПАНОВСКИ-Битола
Индустрија: Медицина
Реон: Битола
Отворен од: 09-03-2018
Отворен до: 14-03-2018
Плата: 17000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 047 243299
Контакт емаил: KBBITOLA@GMAIL.COM
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 19-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Пзу Др Офелија

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Customer Care Representative

1 favorite Објавен: 21-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Adecco Outsourcing d...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Providing outstanding customer s...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доктор по медицина

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медика Центар

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е медицинска сестра со раб...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 22-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Psihomedika Bito...

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: Се бараат медицински сестри, лабора...

Останати огласи во ист регион

Шпедитерски техничар

2 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво СИН...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Битола

Оглас: ...

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кобил Дооел

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Кобил Дооел има потреба од вработув...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проиводст...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Здружение за култура...

Индустрија: Невладини организаци...

Регион: Битола

Оглас: ...