ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

10favoriteОбјавен на: 07-03-2018  |  Компанија: ТРИНИТИ КОМПАНИ ДООЕ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLOJM
Работно место: Продавач
Компанија: ТРИНИТИ КОМПАНИ ДООЕЛ Прилеп
Индустрија: Разни области
Реон: Прилеп
Отворен од: 08-03-2018
Отворен до: 13-03-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071557101
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

менаџер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Брвеница

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СВ-ИНВЕСТ увоз-извоз...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП БОРЧО ДОНЕ ИВАНОВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Возач на посебни товарни возила

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА КУМАНОВО Кум...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Restoran EQUILIBRIUM

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Restoran EQUILIBRIUM ima potreba od...

Останати огласи во ист регион

Пекар

1 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КИКАН 2017 увоз-изво...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

АСИСТЕНТ ВО КЛУБ ЗА ВИРТУЕЛНА РЕАЛНОСТ

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: дооел,,Уни-Деал,,

Индустрија: Услуги

Регион: Прилеп

Оглас: Асистирање при играње на клиенти...

Возач

1 favorite Објавен: 16-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ljonde Transport

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Прилепски

Оглас: Се бараат возачи на камион за меѓун...

Хемичар

1 favorite Објавен: 19-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Хемија

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 22-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: 4 А-М ДОО Тирана Под...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Фарбар

0 favorite Објавен: 22-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: - Електростатска прирема на материј...