ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

3favoriteОбјавен на: 07-03-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLOJF
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-Поликлиника од примарна здравствена заштита ПРОМЕДИКА ПРИМА Скопје
Индустрија: Медицина
Реон: Центар
Отворен од: 08-03-2018
Отворен до: 13-03-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 023248460
Контакт емаил: buchkoska@promedikamedikalcentar.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНАЦЕА Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Сарај

Оглас: ...

Медицинска сестра

6 favorite Објавен: 02-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БТ ДЕНТ

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: ПЗУ БТ ДЕНТ од Битола има потреба о...

ОАЕ-Дубаи

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: "Agency without Bord...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛКомпанијата...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПОЛИКЛИНИКА РЕС ...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Поликлиника Рес Хумана има потреба ...

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 16-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Стоматолошка ординац...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Реномирана стоматолошка ординаци...

Останати огласи во ист регион

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Козметичар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за козметичк...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Чаир

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Тим-лидер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Аналитичар за мрежи

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...