ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Администратор

0favoriteОбјавен на: 07-03-2018  |  Компанија: Друштво за снабдувањ...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLOHK
Работно место: Администратор
Компанија: Друштво за снабдување со топлинска енергија СНАБДУВАЊЕ СО ТОПЛИНА БАЛКАН ЕНЕРЏИ ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Администрација
Реон: Карпош
Отворен од: 08-03-2018
Отворен до: 13-03-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 025514011
Контакт емаил: contact@beg-snabduvanje.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Директор

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско Основно Уч...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 08-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Макком

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара особа за работа во заложна ...

Административен асистент

2 favorite Објавен: 17-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: DPPU VAMASKO

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Компанија која постои на македонски...

Раководител на сектор

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за застапува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за застапува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Помлад референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Оператори за продажба

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЕДШОП

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата ЕДШОП од Скопје има ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за посредува...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Работник во одржување

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...