ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

8favoriteОбјавен на: 06-03-2018  |  Компанија: Геромедикал Феникс  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Активен
Код на огласот: TGHLMGJ
Работно место: Medicinska sestra so polozen drzaven ispit
Компанија: Геромедикал Феникс
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 06-03-2018
Отворен до: 06-04-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

SSS, polozen drzaven ispit za medicinska sestra/tehnicar

Детали за огласот:

Dom za stari lica Geromedikal Feniks koj se naoga vo Volkovo ima potreba od medicinska sestra/tehnicar. Site zainteresirani lica da pratat CV na sledniot mejl feniksgeromedikal@gmail.com ili da se javat na 075 482 552.

Веб страна:
Контакт телефон: 075482552
Контакт емаил: feniksgeromedikal@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по општа медицина

2 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 17-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медика Центар

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Потребна е медицинска сестра со раб...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 19-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Pedijatrija D-r.Mari...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Педијатрија Д-р.Марија бара мед...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 20-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Доктор/ка

1 favorite Објавен: 20-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Поликлиника Меди...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Поликлиника МедикаС има потреба...

Медицинска сестра - техничар

0 favorite Објавен: 21-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bimi Company

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата Бими Компани  од Ск...

Доставувач

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: SNB FUD INVEST

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ОМИНОС ПИЦА е Компанија која својот...

менаџер за продажба

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Авон Козметикс ДООЕЛ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СТАНИ ДЕЛ ОД МЕНЏЕРСКИОТ ТИМ НА AVO...

Проект асистент

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛИОНС-СТР

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Целосен оглас: Logistics Operation...

Електричар

0 favorite Објавен: 23-03-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Магнус Инженеринг ДО...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат електричари со работно ис...

Останати огласи од иста компанија

Medicinska sestra so polozen drzaven ispit

1 favorite Објавен: 12-03-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Геромедикал Феникс

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Dom za stari lica Geromedikal Fe...