ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по општа медицина

11favoriteОбјавен на: 05-03-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLLKL
Работно место: Доктор по општа медицина
Компанија: нема информација
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 05-03-2018
Отворен до: 31-03-2018
Плата: 20.000-25.000 денари
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

доктор по општа медицина со положен стручен испит

Детали за огласот:

матичен лекар

Веб страна:
Контакт телефон: 078/426-610
Контакт емаил: igor.james@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Карпош

Оглас: ...

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 17-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Ваше Здравје 201...

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара доктор/ка без факсимил за р...

сметководител

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Санте Плус

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Се бара сметководител со искуство и...

Медицинска сестра

3 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Штип

Оглас: ...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 14-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 13-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Чаир

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Самостоен референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Возач на машина за ископ

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Помлад референт

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИРЕКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Дирекција за заштита и спасување на Република Македонија...Отворени се 7 (седум) работни места со плата до 25.023 денари

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Интернет работа

1 favorite Објавен: 15-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: ВРАБОТЕТЕ СЕ ВО НАЈДОБРАТА ИНТЕР...

SENIOR WEB DEVELOPER

0 favorite Објавен: 14-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: This is a remote, home-based positi...

Junior Python Developer

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: JOB POSITION: JUNIOR PYTHON DEVELOP...

montazer serviser na klimi, elektrika instalacii

1 favorite Објавен: 18-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Машинство

Регион: Скопје

Оглас: вработуваме монтер и сервисер на...

Оглас за вработување во Министерство за образование и наука

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...