ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доктор по општа медицина

11favoriteОбјавен на: 05-03-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Медицина и здравство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLLKL
Работно место: Доктор по општа медицина
Компанија: нема информација
Индустрија: Медицина и здравство
Реон: Скопје
Отворен од: 05-03-2018
Отворен до: 31-03-2018
Плата: 20.000-25.000 денари
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

доктор по општа медицина со положен стручен испит

Детали за огласот:

матичен лекар

Веб страна:
Контакт телефон: 078/426-610
Контакт емаил: igor.james@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

ОАЕ-Дубаи

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: "Agency without Bord...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛКомпанијата...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU.Ambulanta Taftal...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Општа амбуланта бара медицинска с...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FILANI

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација има потреба...

Медицинска сестра

2 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Стручен Соработник

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хилл Интернатионал

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Хилл Скопје за својот клиент, Фарма...

Доктор по општа медицина

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ПАНАЦЕА Скопје

Индустрија: Медицина

Регион: Сарај

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Машински проектант на постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет пр...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Медицински асистент

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ведра Интернешенал А...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Енергетика

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Самопослуга во Црниче има потреба о...

Оглас за вработување во Zepter International

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Intermediate Java Developer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: As a Java Developer, you will be a ...

Вработување во ЈЗУ Институт за трансфузиона медицина...Отворени се 50 (педесет) работни места

2 favorite Објавен: 19-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Cloud Infrastructure Engineer

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Position is available on all levels...

ТЕЦ Неготино вработува...Плата до 28.861 денари

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...