ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за продажба

4favoriteОбјавен на: 04-03-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHLKMG
Работно место: Персонал за продажба
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Битола
Отворен од: 05-03-2018
Отворен до: 05-04-2018
Плата: 14000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:

За потребите на нашиот минимаркет потребни ни се девојки за работа. Заинтерисираните да не контактираат на емајл или на телефонски броеви: 077922328

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: 078252775; 077922328
Контакт емаил: agroleska@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Маркетинг менаџер

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕЛИ ДООЕЛ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: We encourage all motivated and tale...

Магационер - Скопје

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Гази Баба

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕУРО СТИЛ 1 ДООЕЛ Ск...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Месар/Касап

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНЕКС МТ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тинекс e малопродажен ланец на супе...

Референт за продажба

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Директор на основно училиште

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Основно училиште ДАМ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Инструктор за возење

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО има потреба од Администр...

Продавач

2 favorite Објавен: 20-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PANDE KOMPANI

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: ДООЕЛ ПАНДЕ КОМПАНИ Битола има по...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фелисис ДОО

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: продавачка за во бутик со кожна гал...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФЕЛИСИС ДООЕЛ Битола

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Персонал за работа

2 favorite Објавен: 19-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Битола

Оглас: За потребите на нашата фирма пот...