ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – одобрување на возила

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопј...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Активен
Код на огласот: TGHJJHN
Работно место: МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – одобрување на возила
Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: Скопје
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 15-03-2018
Плата: 24.000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- машински факултет (предност имаат кандидадите од насока моторни возила)

-  3 години работно искуство во струката (предност – во областа на возила)

-   возачка дозвола – Б категорија

-   работа на компјутер – MS Office, Internet

-  основно познавање на англиски јазик

Детали за огласот:

КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје, овластено тело за инспекција и испитување на возила, има потреба од машински инженер за преглед на возила и стручна обработка на документи.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: info@conforma.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Механичар

0 favorite Објавен: 10-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агроопрема МИ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Барам Автомеханичар или механичар ...

Референт за набавка

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: -...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Неготино

Оглас: ...

Возач на патнички автомобили

2 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЏЕВАХИР ГУРУП градеж...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Автомеханичар

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Секјурити

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својот тим, А...

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: ИТЛогистика за потребите на свој па...

Брокер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Осигурување

Индустрија: Осигурување

Регион: Скопски

Оглас: Одговорности: - Развивање и продаж...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: центар за убавина Аф...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Центарот за убавина Афродита-С во м...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СПАСИЌ-ГРУП фирма со 6 годишна трад...

Останати огласи од иста компанија

MAШИНСКИ ИНЖЕНЕР

0 favorite Објавен: 25-01-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопје

Оглас: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје, овластено...