ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – одобрување на возила

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопј...  |  Индустрија: Автомобилска


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJHN
Работно место: МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР – одобрување на возила
Компанија: КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Автомобилска
Реон: Скопје
Отворен од: 13-02-2018
Отворен до: 14-03-2018
Плата: 24.000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- машински факултет (предност имаат кандидадите од насока моторни возила)

-  3 години работно искуство во струката (предност – во областа на возила)

-   возачка дозвола – Б категорија

-   работа на компјутер – MS Office, Internet

-  основно познавање на англиски јазик

Детали за огласот:

КОНФОРМА ДООЕЛ Скопје, овластено тело за инспекција и испитување на возила, има потреба од машински инженер за преглед на возила и стручна обработка на документи.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на патнички автомобили

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА А...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на автобус

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз пр...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Карпош

Оглас: ...

Заменик раководител

0 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас:  Го менува Техничкиот раководител ...

Рачен мијач на автомобили

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговскоуслужно и пр...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Битола

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dji End Em 7887

Индустрија: Автомобилска

Регион: Цела Македонија

Оглас: One of the United Arab Emirates cor...

Возач

2 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АМСМ

Индустрија: Автомобилска

Регион: Струмички

Оглас:  Помош на пат, Шлепување и Сервисн...

Останати огласи во ист регион

Сервирка

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Виш соработник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за иновации и т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Секретар

1 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Виш соработник

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за иновации и т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 23-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјодели...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...