ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Девојка за работа на нокти

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за разубавув...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Активен
Код на огласот: TGHJJHL
Работно место: Девојка за работа на нокти
Компанија: Друштво за разубавувањеуслуги и трговија АФРОДИТА С ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА ДОО Скопје
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Скопје
Отворен од: 13-02-2018
Отворен до: 28-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

*Девојка за изработка на сите техники на нокти

Потребни квалификации:

-Завршено средно образование

-Претходно работно искуство минимум 4 години на иста позиција

-Потребни вештини надградба на нокти, гел лак, акрил, декорации

Детали за огласот:

Профил на личноста:

•             Креативност и умешност

•             Комуникативна и одговорна личност

•             Позитивност, спретност и енергичност

•             Организираност, љубезност и педантност

 

Ние нудиме:

•             Редовна месечна плата, по договор во зависност од искуство и знаење + бонуси

•             Работно време 40 часа

 

Контакт телефон: 075/222-801 Дарко

Веб страна:
Контакт телефон: 075222801
Контакт емаил: blazevski2000@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Frizerka

1 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 03-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: aquarius miki

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Frizersko studio Aquarius ima potre...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 07-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: студио бад хеад

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Frizerski salon vo nas. Aedrodrom b...

Козметичарка

0 favorite Објавен: 10-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Припс Дооел

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Битолски

Оглас: Се бара козметичарка со работно ис...

Дефектолог

1 favorite Објавен: 09-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gaspar

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Центар за психофизичко здравје ГАСП...

Физиотерапевт

0 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Beta Phar...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Бета Фармација има потре...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Berovic

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Беровиќ Скопје има потреба од...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: центар за убавина Аф...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Центарот за убавина Афродита-С во м...

Останати огласи од иста компанија

Физиотерапевт

0 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Frizerka

1 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...