ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Физиотерапевт

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за разубавув...  |  Индустрија: Убавина и здравје


Статус: Активен
Код на огласот: TGHJJHJ
Работно место: Физиотерапевт
Компанија: Друштво за разубавувањеуслуги и трговија АФРОДИТА С ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА ДОО Скопје
Индустрија: Убавина и здравје
Реон: Скопје
Отворен од: 13-02-2018
Отворен до: 28-02-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Потребни квалификации:

-ВСС/ССС

-Претходно работно искуство  минимум 2 години на иста позиција

-Искуство во релакс масажа, физикална масажа, медицинска масажа, антицелулитна масажа

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 075222801
Контакт емаил: blazevski2000@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Козметичарка

0 favorite Објавен: 10-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Алфа Припс Дооел

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Битолски

Оглас: Се бара козметичарка со работно ис...

Козметичар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Дефектолог

1 favorite Објавен: 09-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gaspar

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Центар за психофизичко здравје ГАСП...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 06-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ahat DOOEL Skopje

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Фризерски салон Ахат има потреба од...

Девојка за работа на нокти

0 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Профил на личнос...

Фризер/ка

0 favorite Објавен: 03-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: aquarius miki

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопски

Оглас: Frizersko studio Aquarius ima potre...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАНЕЛА ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

System engineer - асистент

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

диспечерка

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КРАУН ЛОГИСТИК

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Се вработува Диспечер/Диспечерка во...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат продавачки за работа во к...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СПАСИЌ-ГРУП

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: СПАСИЌ-ГРУП фирма со 6 годишна трад...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

Останати огласи од иста компанија

Девојка за работа на нокти

0 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: Профил на личнос...

Frizerka

1 favorite Објавен: 13-02-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за разубавув...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...