ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Професор по германски јазик

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Основно Училиште НИК...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJHG
Работно место: Професор по германски јазик
Компанија: Основно Училиште НИКОЛА КАРЕВ Кочани
Индустрија: Образование и наука
Реон: Кочани
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 033274216
Контакт емаил: nikolakarev_1957@yahoo.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник по математика

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ НАИ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Професор по германски јазик

1 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛТА-ЗИТА-МИ ДООЕЛ ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Штип

Оглас: ...

Технички персонал

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СЕОУ „Гостивар" - Го...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Гостиварски

Оглас: Врз основа на члвн 22 и 23 од Закон...

Наставник по информатика

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ НАИ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Меѓународен Славјанс...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Светиниколски

Оглас: Врз основа на член 131 од Законот з...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОУ „Ѓорче Петров" - ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Врз основа на член 22 став1 точка1 ...

Останати огласи во ист регион

Женски фризер

1 favorite Објавен: 26-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛИВА ДООЕЛ с.Мојан...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Комерцијалист за надворешна трговија

1 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 22-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец-поединец за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Комерцијалист за надворешна трговија

0 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Трговија

Регион: Кочани

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 27-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кочани

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 15-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...