ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Продажба и Маркетинг


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJHF
Работно место: Комерцијалист
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги МОТИВИ ГРОУП ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Продажба и Маркетинг
Реон: Гази Баба
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078217531
Контакт емаил: contact@motivigroup.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Возач

1 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Актифф

Индустрија: Трговија

Регион: Цела Македонија

Оглас: Актифф доо Скопје има потреба од вр...

Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Фирма за производство на вода Алнас...

Општ магацински работник

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сетек - сѐ од техник...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Доколку сте заинтересирани за оваа ...

Благајник во трговија

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Трговија

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Набавно-продажен референт

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ Дооел Ск...

Индустрија: Автомобилска

Регион: Скопски

Оглас: Кандидатот ќе биде одговорен за: 1...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат продавачки за работа во к...

System engineer - асистент

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вестел Компани

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: An International IT services compan...

Консултант за контакт со клиенти во сервис, Сервисен советник, Комерцијалист за продажба

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VAJOMAG DOO eksport ...

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за увоз и дистрибуција на п...

диспечерка

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КРАУН ЛОГИСТИК

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Се вработува Диспечер/Диспечерка во...

Готвач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Berovic

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Беровиќ Скопје има потреба од...