ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

1favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: ФИШЕР-ТИХИ ДОО с.Кар...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJGO
Работно место: Општ работник
Компанија: ФИШЕР-ТИХИ ДОО с.Карпош-Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: ЉУПЧО ДОДЕВСКИ - 031-445-533
Контакт емаил: ljupco.fisertihi@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шивач на горни делови на обувки

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Радовиш

Оглас: ...

Хидроизолатер

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Монтер на процесна опрема

0 favorite Објавен: 24-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ИП СИСТЕМС ДООЕЛ уво...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Магационер

2 favorite Објавен: 22-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика за заварени ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Заварувач

2 favorite Објавен: 30-01-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДММД ДОО Куманово

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Телефонист

0 favorite Објавен: 23-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МУЛТИ М КОНСАЛТИНГ Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Економист за банкарство

0 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Централна кооператив...

Индустрија: Економија

Регион: Куманово

Оглас: ...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОФТМАК ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 20-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СОФТМАК ДООЕЛ Кумано...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Градежен инженер

1 favorite Објавен: 19-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ФИШЕР-ТИХИ ДОО с.Кар...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Куманово

Оглас: ...