ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Фармацевтски техничар

2favoriteОбјавен на: 13-02-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGHJJGM
Работно место: Фармацевтски техничар
Компанија: Приватна здравствена установа-аптека ВИОЛА Скопје
Индустрија: Фармација
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 14-02-2018
Отворен до: 19-02-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 2736-462
Контакт емаил: violatrade@viola.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевтски техничар

10 favorite Објавен: 31-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Menta Farm Kumanovo

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар со...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 16-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NET-ELEKTRONIKS DOOE...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, екскл...

Фармацевт

8 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еурофарм

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фармацевтската компанија ЕУРО-ФАРМ ...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

1 favorite Објавен: 29-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Menta Farm Kumanovo

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара квалификуван фармацевтск...

Медицински преставник

0 favorite Објавен: 28-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Биохемиска и мик...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Биотек Доо, објавува оглас за регру...

Останати огласи во ист регион

Туристички работник

1 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: NOA TOURS

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Се бара тиристички работник со рабо...

Ревизор

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Грант Торнтон

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Грант Торнтон има потреба од ревизо...

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Административен работник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Plivacki klub Beta s...

Индустрија: Спорт

Регион: Скопски

Оглас: Се бара административен работник во...

Информатичар

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Групација на болници Санте Плус отв...

Секретар

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...